ثبت نام در قرعه کشي بازار بزرگ ايران

کدهاي قرعه کشي شما


ثبت نام شما با موفقيت انجام شد.

;

آدرس : تهران، انتهای اتوبان شهید همت (غرب)، اتوبان شهید خرازی، بازار بزرگ ایران (ایران مال)

هايپراستار بازار بزرگ ايران

بزرگترین هایپراستار در بزرگترین مال ایران

شعبه بازار بزرگ ایران بزرگترین هایپرمارکت هایپراستار در کل ایران می باشد که با بیش از 9400 متراژ مساحت و 20000 محصول متنوع سعی دارد تجربه خرید جدید و بی نظیری را برای مشتریان عزیز به ارمغان بیاورد. ما مفتخریم که با اشتغال زایی بیش از 800 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در شعبه ایران مال هایپراستار گامی موثر برای پیشرفت فرهنگ کارآفرینی در ایران عزیز برداشته ایم و همه روزه، از ساعت 9 صبح تا 12 شب آماده خدمت گذاری به شما عزیزان هستیم. دسترسی آسان از دو کلان شهر تهران و کرج به همراه 7000 پارکینگ اختصاصی تنها بخشی از خدمات فروشگاه برای شما مشتریان عزیز هایپراستار می باشد. منتظر شما همراهان همیشگی هایپراستار در شعبه جدید هایپراستار در ایران مال هستیم.

 

درباره بازار بزرگ ایران​

بازار بزرگ ایران موسوم به «ایران مال» به عنوان یکی از پنج مال برتر جهان جزء عظیم‌ترین پروژه‌های تجاری، فرهنگی و اجتماعی است که بین دو کلان‌شهر تهران و کرج واقع شده است. این مجموعه احاطه‌شده در میان ۳ فرودگاه مهرآباد، پیام و امام خمینی (ره)، در شمال غربی تهران بزرگ و حاشیه پارک چیتگر، همجوار دامنه‌های جنوبی رشته کوه‌های البرز و نزدیکی دریاچه خلیج فارس، در منطقه ۲۲ و انتهای اتوبان شهید همت و شهید خرازی در زمینی به مساحت ۳۱۷ هزار مترمربع احداث شده است.

این سازه شکوهمند را می‌توان نتیجه ایده و انگیزه ایرانی، توان فنی- مهندسی ایرانی، تلاش متخصصان و کارگران ایرانی، در دوران اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران، با استفاده از بهترین مصالح و مواد اولیه و سازه‌ای برای تمام ایرانیان این نسل و نسل‌های آینده قلمداد نمود که آیین رونمایی از آن در روز جهانی کارگر (۹۷/۰۲/۱۱) که مصادف با میلاد حضرت ولی عصر(عج) بود، با شکوه تمام و با حضور بزرگان عرصه اقتصاد، فرهنگ، تجارت و رسانه برگزار شد.