پرسش‌های متداول مشتریان فروشگاه‌های زنجیره‌ای هایپراستار

 

موضوع شماره سوال سوال پاسخ
ساعات کاری فروشگاه‌ها 1 ساعات کاری فروشگاه؟ لطفاً جهت اطلاع از ساعت کاری فروشگاه‌ها به صفحه‌ی مربوط به هر فروشگاه در وبسایت مراجعه کنید.
ساعات کاری فروشگاه‌ها 2 آیا فروشگاه جمعه ها باز است؟ بله جمعه ها باز است.
خدمات مشتریان 3 چگونه از تخفیفات باخبر شویم؟ از طرق اینستاگرام، SMSهای تبلیغاتی و وب سایت هایپراستار.
خدمات مشتریان 4 نحوه تهیه طرح یا بن تخفیف برای مشتریان به چه صورت می باشد؟ بن های تخفیف به صورت جشنواره ای می باشد که در مناسبت های مختلف با اطلاع رسانی قبلی به صورت دوره ای برگزار می شود.
خدمات مشتریان 5 زیر محصول برچسب تخفیف 10% خورده، آیا از مبلغ درج شده کاسته می شود؟ مبلغ درج شده با احتساب تخفیف ، لحاظ گردیده و عینا در فاکتور درج می شود.
خدمات مشتریان 6 کنترل ، نظارت و نحوه تولید فراورده های گوشتی تولید هایپراستار به چه صورت است؟ گوشت ، مرغ ، ماهی و .... توسط نیروهای بهداشت فروشگاه از بدو ورود به مجموعه تحت کنترل می باشند و تا زمان بسته بندی تحت نظارت آن ها انجام می گیرد.
خدمات مشتریان 7 آیا باشگاه مشتریان دارید؟ فعلا فعال نشده است.
خدمات مشتریان 8 آیا سبد چرخ دستی را می توانم خارج از فروشگاه ببرم؟ خیر، طبق قوانین فروشگاه چرخ دستی را نمی توانید بیرون از فروشگاه ببرید.
خدمات مشتریان 9 آیا هایپراستار باشگاه مشتریان دارد؟ خیر.
خدمات مشتریان 10 چرا داخل فروشگاه صندلی برای نشستن ندارید؟ طبق قوانین فروشگاه صندلی یا نیمکت برای نشستن موجو نیست
خدمات مشتریان 11 درصورت خرید لوازم برقی سنگین، آیا امکان ارسال برای مشتری وجود دارد؟ بلی.
خدمات مشتریان 12 اگر هنگام خرید به مشکلی برخورد نمودیم از چه کسانی میتوان کمک گرفت؟ تمامی پرسنل حاضر در سطح فروشگاه با لباس های زرد وآبی که روی لباسهای آنها نوشته شده" میتوانم کمکتان کنم " و " از من بپرسید"و لباسهای سفید و آبی و بانوان با یونیفرم های سورمه ای.
مالیات بر ارزش افزوده 13 چرا در فاکتور مبلغ مالیات بر ارزش افزوده وجود دارد؟ صرفاً جهت اطلاع مشتری و مطابق با قانون مالیات بر ارزش افزوده.
مالیات بر ارزش افزوده 14 آیا در پایین فاکتور هزینه اضافه جهت مالیات پرداخت میشود؟ خیر. در انتهای فاکتور مبلغی نوشته شده است که مالیات برای اجناسی که روی آنها مالیات درج شده است به صورت تفکیکی نوشته شده است.
مالیات بر ارزش افزوده 15 نحوه محاسبه ارزش افزوده روی فاکتورهابه چه صورت می باشد؟ روی فاکتور مشتریان هیچگونه مبلغی به عنوان ارزش افزوده اخذ نمی گردد ومبلغی که مشتری پرداخت می نماید مبلغ کل اقلام خریداری شده می باشد. مطابق با قانون، صرفاً جهت اطلاع مشتریان گرامی مبلغ مالیات بر ارزش افزوده بر روی فاکتور نمایش داده می شود.
مالیات بر ارزش افزوده 16 آیا هایپراستار به روی فاکتور نهایی ارزش افزوده می گیرد؟ خیر، ارزش افزوده به روی اجناس تعریف شده است، فقط در انتهای فاکتور شما به صورت تفکیک شده کالاهای با ارزش افزوده مشخص شده
بازگرداندن کالا 17 تا چه مدت می توان یک کالا را مرجوع کرد و چه شرایطی برای مرجوعی لازم است؟ داشتن فاکتور و تنها سپری شدن 14 روز حداکثر از تاریخ خرید و نبودن جزو آیتم های غیرقابل برگشت مانند آیتم های یخچالی و البسه از جمله شرایط لازم برای مرجوع کالاست.
بازگرداندن کالا 18 اگر خدمات مشتریان فاکتور را بعد عودت جنس نگه دارد، حراست برای خروج چگونه کالای خریداری شده را چک کند؟ یک نسخه کپی از فاکتور به مشتری داده می شود
بازگرداندن کالا 19 اگر کالای را نیاز نداشته باشم می توانم عودت دهم؟ بله تا 14 روز همراه فاکتور به خدمات مشتریان مراجعه و عودت طبق قوانین فروشگاه صورت می گیرد(محصولات یخچالی و تازه ، آرایشی و بهداشتی ، پوشاک لباس زیر، و انواع محصولاتی قابل کپی کرد کتاب و سی دی ) قابل عودت نیستند
بازگرداندن کالا 20 آیا امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد؟ بله در صورتی که جزو بند3 نباشد با ارایه فاکتور و تایید فروشگاه.
بازگرداندن کالا 21 در صورت انصراف از خرید موقع حساب کردن در صندوق چه باید کنیم؟ اگر هنوز فاکتور تسویه نشده است، از صندوقدار بخواهید که جنس را کنسل نماید و درصورت حساب شدن باید با ارایه فاکتور به خدمات مشتریان مراجعه نمایید.
بازگرداندن کالا 22 در صورت خرابی کالاهای خریداری شده، چه راهکارهایی وجود دارد؟ در صورتی که مدیر یا سوپروایزر بخش مربوطه تایید کند، جنس مرجوع یا تعویض میگردد.
کارت هدیه و خرید سازمانی 23 آیا هایپراستار کارت هدیه دارد؟ بله.این کارت ها مخصوص خرید در فروشگاه‌های هایپراستار میباشند.
کارت هدیه و خرید سازمانی 24 مبالغ این کارت ها چقدر است؟ این گیفت ها در مبالغ50و100 هزارتومانی وجود دارند.
کارت هدیه و خرید سازمانی 25 مدت اعتبار کارت های هدیه چقدر است؟ 4 ماه.
کارت هدیه و خرید سازمانی 26 در صورت تمایل به خرید کارت هدیه با تعداد بیشتر (مشتری سازمانی)، آیا این امکان وجود دارد؟ بله مبلغ خرید بالای10 ملیون تومان و حتما خریدار شرکت با کد اقتصادی باشد.
کارت هدیه و خرید سازمانی 27 از چه طریقی می توان برای خرید کارت هدیه سازمانی اقدام کرد؟ تماس با مدیر فروش و ارسال فیش واریزی.
کارت هدیه و خرید سازمانی 28 آیا تخفیفی برای این کار به مشتری تعلق میگیرد؟ بله. برروی مبلغ کلی خرید مشتری بین2 تا4 درصد.
کارت هدیه و خرید سازمانی 29 مدت زمان استفاده این کارتها چقدر است؟ 6 ماه.
کارت هدیه و خرید سازمانی 30 آیا امکان شارژ کارت در مبالغ دلخواه وجود دارد؟  بله.
استخدام در هایپراستار 31 استخدام در هایپراستار به چه روشی انجام می شود؟ برای مشاغل مربوط به درون فروشگاه‌ها از طریق مراجعه حضوری و پرنمودن رزومه و بررسی رزومه‌ها بر حسب نیاز در بخش های مربوطه. برای سایر مشاغل آگهی استخدام در وب‌سایت‌های کاریابی منتشر می‌شود.

 

 

راهنمای خرید آنلاین

برای خرید آنلاین از هایپراستار می‌توانید با کلیک روی اسنپ‌مارکت وارد وب سایت مورد نظر شده و به صورت آنلاین خرید نمایید.


 

خدمات مشتریان فروشگاه‌ها

اطلاعات فروشگاه‌های هایپراستار

بهترین
قیمت ها
تضمین
بالاترین کیفیت
تنوع گسترده
محصولات
دسترسی
آسان
فروشگاه های زنجیره ای هایپراستار 
هایپراستار اولین شعبه‌ی خود را در سال ۱۳۸۸ در اتوبان باکری تهران افتتاح کرد. تا به امروز هایپراستار از پویاترین و به‌روزترین هایپرمارکت‌های ایران بوده است که با ارائه محصولات متنوع، باکیفیت، مقرون ‌به ‌صرفه و تازه، ارزش‌های بنیادی خود را خلق کرده است. مجموعه هایپراستار داشتن تخفیف‌های روزانه بر روی انواع کالاهای داخلی با کیفیتی استاندارد را، هدف اصلی خود در ارائه خدمات به مشتریان قرار داده است.
مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید