آرشیو بلاگ
خبرخوان

بلاگ

قرعه کشی 300 تلویزیون به مناسبت ماه مبارک رمضان

 

ماه رمضان سفره ای گسترده از الطاف خداوندی است.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزانی که در این ایام مبارک در کنار خانواده بزرگ هایپر استار بوده و ما را در برکت سفره های افطارتان شریک کرده اید  به اطلاع میرسانیم ، با خرید هر 50 هزار تومان از فروشگاه های  هایپر استار میتوانید شانس خود را در قرعه کشی 300 دستگاه تلویزیون بیشتر کنید.

با هر خرید از فروشگاه های شعب هایپراستار و وبسایت آنلاین ، به ازای هر 50 هزار تومان خرید یک کد قرعه کشی به شما اختصاص داده میشود.

کافیست کد قرعه کشی خود را در وب سایت hyperstarclub.ir وارد کنید تا شما مشتری عزیز یکی از برندگان خوش  شانس هایپراستار باشید. 

- پرسنل محترم مجموعه هایپراستار که از طریق گیفت کارت های شرکتی از وبسایت خرید کرده اند امکان شرکت در قرعه کشی را ندارند اما در صورتی که در خرید های دیگر بصورت عادی و با پرداخت وجه خرید کرده باشند میتوانند در قرعه کشی شرکت نمایند.

- کدهای قرعه کشی برای مشتریان محترم شعب هایپراستار به محض خرید تحویل داده می شود. برای مشتریانی که از طریق وبسایت خرید کرده اند کدهای تخفیف بصورت هفتگی و از طریق ایمیل یا پیامک ارسال خواهد شد.

- در صورت تمدید یا تغییر تاریخ قرعه کشی از طریق همین صفحه و صفحات اجتماعی هایپراستار اطلاع رسانی خواهد شد.

- در صورت بروز هر گونه مشکل لطفا با شماره 22639025 داخلی 1 تماس حاصل بفرمایید.

 

 

قرعه کشی بزرگ هایپراستار به مناسبت ماه مبارک رمضان و افتتاح وب سایت

به مناسبت ایام مبارک ماه رمضان و تقارن این ایام با بازگشایی وب سایت هایپراستار و فروش اینترنتی ، بر آن شدیم تا ضمن قدردانی از شما عزیزانی که همراه همیشگی هایپراستار بوده اید به اطلاع  برسانیم به قید قرعه به 10 نفر از عزیزانی که از وب سایت خریداری می نمایند 10 گوشی موبایل سامسونگ مدل s9 اهدا خواهد شد.

قوانین مسابقه :

- قرعه کشی برندگان خریداران هایپراستار در روز عید فطر برگزار خواهد شد و نتایج آن در وبسایت و صفحات اجتماعی هایپراستار اعلام خواهد شد.

- هر 500,000 هزار ریال خرید 1 شانس قرعه کشی خواهد بود ( مشتریان عزیز برای شرکت در قرعه کشی باید حداقل 500,000 ریال خرید کرده باشند )

- مشتریان و پرسنل محترم مجموعه هایپراستار که با بن خرید ( گیفت کارت ) خرید انجام میدهند در قرعه کشی شرکت داده نخواهند شد. فقط عزیزانی که بدون گیفت کارت خرید کرده اند در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

- قرعه کشی از تاریخ 1 خرداد شروع شده و تا روز عید فطر ادامه خواهد داشت. در صورت تمدید زمان قرعه کشی اطلاعیه از طریق همین صفحه اعلام خواهد شد.

 

اطلاعیه (۱۳۹۷/۰۳/۲۳)  : با توجه به درخواست همراهان همیشگی هایپراستار ، مدت زمان شرکت در قرعه کشی به مدت 1 هفته تمدید شد! شما مشتریان محترم هایپراستار به مدت 1 هفته زمان دارید تا با افزایش سفارشات و انجام خرید های جدید ، شانس خود را برای دریافت یکی از 10 گوشی موبایل افزایش دهید.  

 

تیم محتوای هایپراستار