هنر ایرانی را به خانه ببرید

هنر ایرانی را به خانه ببرید

صنایع دستی ترکیبی از هنر و صنعت است که با استفاده از مواد اولیه بومی، با دست هنرمند و ابزار دستی ساخته می‌شود و در آن از ذوق هنری و خلاقیت فکری صنعتگر سازنده استفاده می‌شود و همین ویژگی آن را از سایر محصولات ماشینی و کارخانه‌ای جدا می‌سازد. صنایع دستی ایرانی یکی از مهمترین کالاهای ایرانی است و حمایت از کالای ایرانی یکی از مهمترین اهداف مجموعه هایپراستار است. هایپراستار در جدیدترین اقدام خود، گامی محکم در راستای حمایت از هنرمند و صنایع‌دستی برداشته است.

ذوق هنری، بردباری و وسواس در ریزه‌کاری فنون هنری و انتخاب مواد اولیه، آزمودن روش‌های گوناگون به همراه نقش‌های متنوع و زحمت بسیار هنرمندان سبب شده است تا هایپراستار در راستاری انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود از هنرمندان ایرانی حمایت نماید.

هایپراستار با ساختن بستر مناسب این امکان را برای هنرمندان ایرانی فراهم آورده است، تا هنرشان را بدون واسطه و به‌صورت مستقیم در سطح کشور عرضه نمایند.

در حال حاضر هایپراستار در شعبه اوپال و ایران‌مال در حال برگزاری نمایشگاه‌های عرضه صنایع دستی شهر میبد است. البته برنامه ما در آینده نزدیک این است که این نمایشگاه در تمام شعب هایپراستار برگزار گردد.

 از طریق صفحه اینستاگرام هایپراستار می‌توانید از برگزاری نمایشگاه در فروشگاه‌های مختلف مطلع گردید.

اگر به صنایع دستی شهر میبد علاقه‌مند هستید به فروشگاه هایپراستار اوپال و هایپراستار بازار بزرگ ایران (ایران‌مال) مراجعه نمایید و از هنرمندان ایرانی بدون واسطه و به‌صورت مستقیم حمایت کنید.

آدرش شعبه اوپال

آدرس شعبه بازار بزرگ آیران (ایران‌مال)

راهنمای خرید آنلاین

برای خرید آنلاین از هایپراستار می توانید با کلیک روی  اسنپ مارکت وارد وب سایت مورد نظر شده و به صورت آنلاین خرید نمایید.


 

بهترین
قیمت ها
تضمین
بالاترین کیفیت
تنوع گسترده
محصولات
دسترسی
آسان

هایپراستار ایران (هایپرمارکت‌ها و سوپرمارکت‌های هایپراستار)

شرکت هایپرمارکت های ماف‌پارس (با نام تجاری هایپراستار) از پویاترین و به روزترین هایپرمارکت های ایران است که در سال 2009 اولین شعبه خود را در غرب تهران (اتوبان باکری) افتتاح کرد.

هدف کلی هایپراستار ارائه محصولات متنوع، با کیفیت و با قیمت مناسب به مصرف کننده است که در واقع ارزش های هایپراستار را تشکیل میدهند. تنوع کالایی بالا، بالغ بر هزاران قلم که دامنه انتخاب بالایی را فراهم میکند، همچنین در اختیار قراردادن کالاهای با کیفیت استاندارد از معتبرترین برندها و مناسبترین قیمت همراه با تخفیفات روزانه از مهمترین ارزشهای هایپراستار است، که در ارائه خدمات به مشتریان خود در نظر میگیرد.

هایپراستار تنها هایپرمارکت در ایران است که با اطمینان به کیفیت و قیمت محصولاتش، قانون تضمین ارزانترین قیمت را ارائه داده است . با این قانون اگر مشتری در فروشگاه دیگری کالای یکسانی را خریداری کند که ارزانتر از هایپراستار باشد میتواند با مراجعه به فروشگاههای هایپراستار تا ده برابر اختلاف قیمت را دریافت نماید.

درباره هایپراستار بیشتر بخوانید

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید