قوانین و مقررات

 

لطفا قبل از استفاده از وبسایت هایپراستار شرایط و قوانین استفاده از وبسایت را با دقت مطالعه نمایید.استفاده از وبسایت به منزله پذیرش این قوانین می باشد.در صورت موافق نبودن با این قوانین لطفا از ثبت نام و استفاده از خدمات سایت خودداری فرمایید.

 

ایمنی حساب کاربری و کلمه عبور

برای دسترسی به خدمات وبسایت و خرید از هایپراستار باید ابتدا در وبسایت عضو شوید.اطلاعات شخصی شما نظیر نام و نام خانوادگی، کد ملی، اطلاعات تماس، آدرس و ایمیل در هنگام ثبت نام مورد نیاز است.صحت یا عدم صحت تمامی این اطلاعات بر عهده شما می باشد.

در هنگام ثبت نام کلمه عبور خود را دریافت خواهید کرد.لطفا در نگهداری کلمه عبور خود کوشا باشید، مسئولیت محرمانه بودن کلمه عبور بر عهده شما می باشد.

مسئولیت تمامی سفارشات ثبت شده از طرف حساب کاربری شما یا اطلاعات دریافت شده از طریق ایمیل شما بر عهده شما می باشد.در صورت اطلاع از هرگونه استفاده غیرمجاز از ایمیل، حساب کاربری و کلمه عبور خود سریعا ما را در جریان بگذارید.

 

ثبت سفارش و ارسال

ثبت سفارش در وبسایت به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات ذکر شده می باشد.

ثبت سفارش به منزله درخواست خرید محصول معین با قیمت تعیین شده در زمان سفارش گذاری مشتریان در وبسایت می باشد.

ارسال سفارش برای خرید بالای 750،000 ریال رایگان است و برای خرید کمتر از آن 50،000 ریال می باشد.

در صورتی که موجودی محصول حتی پس از سفارش گذاری به پایان برسد ، هایپراستار می تواند آن سفارش را کنسل کرده و یا وجه آن را استرداد کند و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

 

روش پرداخت 

شما می توانید از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

 

شرایط برگشت کالا 

محصولاتی که تاریخ انقضای آنها گذشته باشد، در زمینه بسته بندی مشکل داشته باشند ( شکسته بودن یا مشکل داشتن محصول) و محصولاتی که با محصول سفارش داده شده یکسان نباشند ، تنها در هنگام تحویل قابل برگشت هستند و باید به نماینده ارسال هایپراستار تحویل داده شوند.

لطفا توجه داشته باشید محصولات بدون فاکتور، محصولاتی که بسته بندی شان باز شده باشد، محصولات بخش مواد غذایی تازه، محصولات یخچالی، محصولات مربوط به بخش آرایشی و مراقبت پوست و مو قابل بازگشت نمی باشند.

 

 

نمایندگی

هایپراستار در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش به غیر از فروشگاههای هایپراستار ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق فروشگاه های هایپراستار و دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلف، مراتب را جهت پیگرد قانونی به ما اطلاع دهید.

افزودن به سبد خرید

زمان دریافت سفارش خود را انتخاب کنید

متأسفانه تنها در حال حاضر می توانیم محصولات مورد علاقه تان را به دست تان برسانیم.